| eDDy a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber zis si (Justin Biberon, Cap de Mop)
Astept doar parerea de la baieti, fetele is inebunite dupa el straight face si nu inteleg de ce.

26 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ce-i drept canta binisor dar de aici si pana a fi innebunit si impresioant de el e cale lunga.E un fel de Hannah Montana masculin.Nu vad nimic mai special la el, la aspect fata de alti baieti normali.

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Deci pur si simplu nu il sufar

sa-ti dau niste motive:winking

-are fite;
-face de ras rasa masculina;
-nu-mi place felul cum isi da bretonul de pe ochi;
-nu stie sa lege 2 cuvinte;

oricum...nu are cum sa ne placa de un tip pe care nici macar nu l-am vazut (in afara de TV sau pe net).

si pun pariu ca toate fanele lui sunt pana in 14 ani...straight face

de exemplu eu am 13 ani...dar nu il suport...straight face

si eu sunt un copil dar...

bai...copiilor vor chiar nu aveti ce sa faceti?
adica invatati si voi la romana sau la alta materie...

recunosc ca si mie imi plac vreo 4 melodii de ale lui(eenie meenie,love me, baby, overboard) dar nu sunt innebunita dupa el...nu il visez noaptea laughing)

dar fiecare cu gusturile sale...happy

bye! wave

| Paulla a răspuns:

NU toate fetele sunt inebunite dupa el, doar idioatele,ratatele(si as putea continua lista daca as vrea dar ar trebui sa adaug si cuvinte mai putin frumoase, asa ca ma abtin).
Si parerea mea? Cred ca e deja evident, nu?

| BlackRainbow a răspuns:

Eu sunt fata si pot spune sincer ca il detest. happy
Ma enerveaza muzica lui, look-ul lui si faptul ca i se face atata publicitate cand de fapt n-are nici-o treaba cu muzica! [ Baby baby baby ooooh! Shit! ]

| TraficantDeVise10 a răspuns:

Pai,e penal ce sa maioh go on

| Alexandra_3484 a răspuns:

Sorry ca nu ma incadrez in cerintele tale (sunt fata), dar vreau sa-ti spun ca nu sunt innebunita dupa el.La inceput era dragut, dar acum i s-a urcat faima la cap.Un fitos si jumatate!

| PikaRawrr a răspuns:

Fata!
canta ca naiba.
fara suparare sper ca nu e idolul tau

| ciucalataaerata a răspuns:

Buna...eu sunt fata si nu imi place deloc de J.Biber...

Mai degraba as asculata:
Rugz
marijuana
bug mafia
etc...formatii si solisti care canta hip-hop sau house
bafta:*

| AdamBlack a răspuns:

AM 14 ANI, CA SA SE STIE, NU SUNT DE ALA DE 20 DE ANI CARE MOARE DUPA ANII IN CARE SE PURTAU FUSTE SI SE ASCULTAU POVESTI LA RADIO!
Nu suport aratania aia! straight face
Fetele il plac pentru faima,iniferent ce zic ele!
Si ca sa ma amuz un pic
un sindrom al "febrei bieber" :
fetele spun: "esti doar gelos pe el ca e mai talentat si mai frumos ca tine!"
ma cac pe talentul lui si pe frumusetea aia! chestii pe care cica le are.
El nu canta muzica adevarata,adica "baby, baby baby ooh"? sa fim seriosi...s'o fi uitat la un film porno si a zis ca suna bine si a psu faza aia in melodia aia!

Puteti sa ma injurati, ala nu canta muzica adevarata...ascultati si voi ceva mai adevarat : rock vechi si nou...pop.de la michael jackson nu pitigaiala aia!

| мαяdυк a răspuns:

Cine e justin gayber?laughing

| F13 a răspuns:

Ooooo. my favourite subject. JB (ce nume de whisky rolling on the floor ). sincer nu inteleg toata nebunia creata in jurul lui...parca ar fi Britney spears a anilor 2010-2011-cat o mai dura

| MindFreeze a răspuns:

Stricati tot site-ul cu numele astuia biberonului. phbbbbt

| xlmpq a răspuns:

Nu-l suport.

| Anonymus314 a răspuns:

E varza...

| ProjectJackpot a răspuns:

N-am nici o parere despre el, pentru ca nu-mi pasa. Who cares?!

| eDDy explică:

Haideti, mai astept pareri.
Luatil pe Justin Bieber si datinil pe 2pac! sad 2pac merita sa traiasca! Nu panarama asta de copil!

| DaddySGirl a răspuns:

Imi pare rau ca fac parte din categoria sexului frumos,se stie ea care,dar tin sa-mi spun parerea.Ok,poate ca Justin nu e tocmai cel mai tare cantaret(eu una nu cred ca e),dar cand a spus acest copil asta!? Niciodata.E pur si simplu un copil care facea parte din categoria de jos.Ce vina are el ca fetele sunt innebunite dupa el? Intr-adevar,e talentat si are un timbru vocal frumos! Mi se pare o mare prostie ca toti au aceasta ura pentru el.E pur si simplu un baietas care are faima,dar nu pentru ca ar fi el frumos, ca nu dupa asta se uita fetele.Ele il plac pentru muzica lui.

PS:Nici Mozart si Beethoven nu au devenit cunoscuti pentru ca erau aratosi, ci din contra aveau multe defecte fizice.Nu aspectul fizic conteaza cand ai talent.Ca asta se cere,e alta treaba. Justin Bieber chiar nu este frumos, dar are un chip bland, si atrage.

| DaddySGirl a răspuns:

@aℓєzaмвєѕтєƒaяaтιηє si tu stii, iubire? Eu cred ca nu.Doamne oameni buni,cred ca se stie ca in viata orice om are un idol,macar odata(si nu ma refer la budism, etc)! E un lucru frumos sa fi fanul cuiva, sa il placi pentru ceea ce face.Intr-adevar,fanteziile fetelor obsedate de mass-media, inclusiv de Justin Bieber sunt exagerate.De ce se face atata caz, ma rog? Pan' la urma are 16 ani,s-o simti si el bine in lumea asta roz, in care e iubit de multi, dar dispretuit de si mai multi.Eu sunt sigura baietasilor ca motivul pentru care nu-l suportati e faima lui, si nu fitele sau altele.De ce nu altele? Pentru ca nu-l cunoasteti personal,nu v-a facut nici un rau.(Ok,daca iubita ta se culca cu Justin Bieber in visele ei, inteleg, ai motive.)

| Yzzza a răspuns:

Eu sunt fata.Nu imi prea place Justin Bieber.Sincer nici eu nu inteleg de ce sunt unele fete asa innebunite dupa el, chiar nu e "Fat -Frumos"laughinglaughing.Si e si scund.

| Kta91 a răspuns:

Ascultam cand a inceput cu vestita melodie Baby dar...a inceput sa imi displaca

| FeelsLIKEmusique a răspuns:

Eddy!
Nu generaliza, te rog!
Eu sunt una dintre fetele carora nu le place de JB.Insa, ca fata stiu de ce are el asa succes: pentru ca are o freza care ii acopera capul
iar fetele il cred cool pentru ca e sensibil si se imbraca bine si dupa aia
conteaza ca nu stie sa cante!
Hai ma! prea exageratlaughing

| TekkenRO a răspuns:

Pentru că este mai frumos ca tine şi că are bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata. si nu sunt inebunita dupa el. dar nici urat nu e. si are o voce destul de frumoasa. nu stiu ce are lumea cu el. doar ca are parul asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin e ok. Cam atat.
Ce poza frumoasa ai apropo rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.fotbaltotal.do.am intra sa vezi raspunsu