| MetalD a întrebat:

Ce parere aveti despre Krem de la Romanii au Talent? Nu il auzisem pe tip pana aseara mi-a placut, m-a impresionat ca a cantat si rock.

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

A cantat rap-rock, rock pe fundalul muzical, dar versurile erau tot de rock.Mi-a placut mult tot sezonul, el imi parea cel mai indreptatit sa castige, mai ales ca era si foarte complex si spilcuit in lirica si abordare tehnica.

| DoOdO a răspuns:

E foarte tare. Merita locul 1. Da, a cantat rock pentru ca a vrut sa demonstreze ca la Romanii au talent nu se canta numai hip-hop. Ma bucur ca ti-a placut happy

| bloodyhell a răspuns:

Mi-a placut mult de el pacat ca nu a castigat

| DarkBlood32 a răspuns:

M**e krem.
ce adolescenti prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare dar nu cel mai bun si nu a cantat rock.Tot hip-hop a cantat, dar cu grunge pe fundal

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Pai tot hip-hop a fost, doar fundalul muzical a fost rock ("Spells like teen spirit" de Nirvana).

| MetalD explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Da, in Romania muzica de club si rapp-ul e pretuit cel mai mult, el a indraznit sa iasa putin in evidenta.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru MetalD):

Ok, Axl! A fost chiar un moment frumos, merita sa fie in primii 4, cel putin.

| GoldCobra a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Smells nu spells