| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Ce parere aveti despre Lady GaGa? Cine raspunde scurt si la obiect, primeste funda. Vreau un raspuns rapid si scurt. Nu am nevoie de romane. :*

Răspuns Câştigător
| Carrie a răspuns:

Ciudata dar creativa

38 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

E cantareata mea preferata are un stil unic pe care nu il gasesti la altele

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Mie mi se pare că ea este cam ciudată (hainele, părul, acessorile), în rest este ok, adică cum cântă.
Baftă!

| mmary a răspuns:

Cea mai tareeeeee!happy

| pwp a răspuns:

Superba love struck

| Meli a răspuns:

Are voce si a muncit sa ajunga sus; dar faima i s-a urcat la cap si a devenit prea excentrica si uneori vulgara!winking

| Sconcsiş a răspuns:

Un gay prost

| yumeee a răspuns:

Ca şi restul de 90% din artistele de teapa ei, îşi vinde muzica promovându-şi corpul, dezbrăcându-se în clipuri, recunoscând singură că mai bine de-atâta nu ştie.

| doroteea a răspuns:

Mi se pare o vedeta putin exagerata, dar cu o voce frumoasa. Chiar imi place muzica eihappy, merita ascultata.

| Andreea_1209 a răspuns:

Cert este ce e un om cu 2 maini, 2 picioare, 2 ochi, 2 urechi si...cam atat
si mai stiu un lucru se imbraca de parca s-ar duce la carnaval in fiecare zi big grin

| Pisicuța a răspuns:

Gaga
-canta prost
-se-mbraca prost
-nu are ce sa caute ca vedeta

| missReckless a răspuns:

De ce să nu recunoaştem că a şocat, a impresionat şi a inspirat o mulţime de oameni? A avut şi are ceva de spus, chestie pentru care o admir. thinking

| xAnita a răspuns:

O voce minunata.winking

| Wihaela a răspuns:

Canta bine.se imbraca naspa. e cat de cat frumusica!

| yoo23 a răspuns:

Can nebuna, dar canta bine.

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Buna!
E o cantareara buna canta bine dar e cam ciudata in fine are felul ei de a se exprima publicului.
Nu am o parere proasta despre ea dar nici buna
Funda?

| ciucalataaerata a răspuns:

O urascphbbbbt
e o prefacutaphbbbbt

| LoliQ a răspuns:

Lady Gaga-scandalos

| Ryse a răspuns:

Canta extraordinar, dar look-ul e un pic naspa

| ● Ďعw a răspuns:

Extravaganta, sexi, frumoasa

| Maddu a răspuns:

Nu-mi place lady gaga.videoclipurile sunt prostesti nu se potrivesc cu tema muzicalawinkingIn general :Nu-mi place!

| Maiiiiia a răspuns:

Strasnica

| Tawny27 a răspuns:

La inceput era OK si imi placea destul de mult. Mai nou insa s-a cam,, prostit`` si nu imi mai place delocwinking. funda?! big grin

| justme97 a răspuns:

Lady gaga: o nebuna care are succes pe piata muzicala

| MrHaipa a răspuns:

O cantareata foarte buna!

| Cetateanulturmentat a răspuns:

Mi se pare ca se straduieste prea mult.

| mary23 a răspuns:

Isi impune punctul de vedere. O fire puterinca dar cu toate astea uneori abuzeaza.
:*

| MaDutzZAa a răspuns:

Super

| Myuu a răspuns:

Originala

| Dove a răspuns:

Canta destul de bine, dar nu trebuie sa incerce sa iasa in evidenta, iesind pe strada si aratand m** si altele care le gasesti usor pe stirileprotv.