| ionut7 a întrebat:

Ce parere aveti despre LADY GAGA, mai ales la vestimentatie?

5 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Hmm e in regula dupa parerea mea, adica talent are, si e cantareata, pentru mine daca ai voce nu imi pasa cum te imbraci etc, la un muzician conteaza sa ai vocea frumoasa, la vestimetnatie, hmm are unele haine...la care se vede cam TOT, iar unele sunt destul de marfa, adica mie una imi plac ca http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/....../gaga1.jpg custumul asta, mie une imi place mult, adica e diferit de totate hainele pe care le-am vazut, ca si celelalte ale ei de fapt, dar nu prea tin cot de vestimentatie, oricum imi plac mult frizurile ei, nu stiu cum si le face dar sunt super :x
deci am o parere inregula despre ea, sa zic, chiar dacasa uneori se imbraca mai vulgar, are o voce frumoasa, si canta bine, fiecare aspect se completeaza reciproc :)

| blackangel95 a răspuns:

Imi place la nebunie cum canta. Vestimentatia e ciudata dar in acelasi timp interesanta...deci este desul de ok.

| Nede a răspuns:

Total naspa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici fratele meu >>> http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Mary_5266 a răspuns:

Are vocea frumoasa, dar in rest e Praf!