| DrunkShepp a întrebat:

Ce parere aveti despre Lady Gaga? pe bune puteti jigniti din plin.adica eu credeam ca e o fufa si ca e nebuna dar cand am auzit intamplator la radio "Born din Way", am fost placut surprinsa.chiar are talent

4 răspunsuri:
| AyLLin a răspuns:

Eu cred ca e cea mai buna cantareata deoarece are talent, stil si imi place foarte mult ca are curajul de a se exprima asa cum e ea...ii urez in continuare succes in toate

| DrunkShepp explică:

Scz am vrut sa scriu ''Born This Way''

| katty_6203 a răspuns:

Imi plac doar piesele ei.Atat!

| zxc3 a răspuns:

In urma cu ceva timp Lady Gaga imi placea foarte mult dar acum... nu prea mai imi place de ea dar melodia ''Born This Way'' e frumoasa:d.