| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Ce parere aveti despre : Lala Band? >:

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

O mizerie penibilă.

22 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Mai ceva decât o mizerie.

| Thunderstruck a răspuns:

Oameni fara pic de talent actoricesc... Mi se pare o jignire la adresa bunului gust serialul.Doar sa fii un incult, sau un copil sa-ti placa.Iar cum canta... Ma abtin.

| AnaBejenaru a răspuns:

Sunt ok.Cel putin la inceput mi s-au parut banali, dar incepand sa-i urmaresc am fost placut impresionatahappy

| Denisadraguta a răspuns:

Sincer mie imi place cum canta.Adica nu sunt asa obsedata ca altele dar imi plac.

| Xtadelo a răspuns:

Naşpa.

| DNSK a răspuns:

Un fel de rebelde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O adunătură de maimuţe neevoluate şi giboni subdezvoltaţi.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru anonim_4396):

Imi pare rau ca am dat funda deja. Ador comentariul tau.big grin

| pescarhoinar a răspuns (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Raspuns de om batran...asta e!

| SuperSaiyan4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Insulti maimutele daca spui asta.Is ceva boschetari care fac reclama la pedofilie.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru SuperSaiyan4):

Foarte bine zis big grin.

| EkaBuBu a răspuns:

Daca te referi la trupa,, da canta bine dar eu spun ca ''Pariu cu viata" nu este cel mai uluitor serial din toate timpurilehappy Eu te sfatuiesc sa nu devi obsedatahappy
Funda pleasehappy

| StephyMonster a răspuns:

Una nu prea buna:falsi, artificiali.

| MenταLµ a răspuns:

La mai bine de jumate de tara le place Lala Band dar mie nu. Mai mult la fete le place Lala Ban. AM vazut canta frumos dar nu sunt genul meu.

| Panda13 a răspuns:

Hmm.ei bine Lala Band.mie imi place mult pentru ca sunt niste tineri care sunt foarte talentati. ei bine pentru cei care spun ca sunt penibili: voi va credeti mai talentati? Nu cred, daca da doveditio..acesti copii [unii cu varsta +18]au muncit pentru ceea ce sunt azi..au fost la castinguri..etc. adica ganditi-va, Criss e inca la scoala dar mai sacrifica scoala pentru pasiunea ei si pentru faptul ca e o sansa destul de unica. Adica serialul Pariu Cu Viata intr-un fel ia promovathappy ei asa sau lansat..Cine suntem noi sa ii judecam? Mi se pare ca unele persoane sunt pur si simplu invidioase pe succesul altora..Asa sunt oamenii din ziua de azi..rai,invidiosi pe norocul altuia si am putea contiuna..in fine sper ca te-am ajutat cu ceva.

| StephyMonster a răspuns (pentru Panda13):

Noi ne spunem opinia, nimeni nu a zis ca ne credem mai talentati.Nu,nu e nimeni invidios fiindca nu toti ne-am nascut sa fim mari vedete, nu putem fi invidiosi pe niste oameni care nu i-am cunoscut niciodata. Opiniile difera, unii ii cred minunati, altii penibili.

| printisorul23 a răspuns:

Nu am pierdut nici uh episod din pariu cu viata:X cea mai tare trupa \:d/

| mihai9770 a răspuns:

Nu imi place, pur si simplu.

| pescarhoinar a răspuns:

Noroc cu serialul, altfel 00000000...

| AndreeaZyzy a răspuns:

Sunt fenomenali, opinia mea personala.

| AndreeaZyzy a răspuns:

Sunt fenomenali.

| deyadeyutza95 a răspuns:

Superbi.dar totusi nu sunt foarte innebunita dupa eii.winking