| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Ce parere aveti despre Linkin Park si Evanescence?

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ascult rock dar nu înghit așa ceva.
Ăștia sunt gunoaiele rock-ului, cei care îl trag în jos, Justin Bieberii rock-ului. Chiar nu contează că Linkin Park au milioane de vizualizări pe YouTube.
Linkin Park? Doar o melodie de la ei e acceptabilă (New Divide) restul, un rap pe chitară electrică. Bleach.
Evanescence? Ăștia cine mai sunt? Vreun pop cu 10% rock și se cred mari rockeri?
Baftă

| SussieLex a răspuns:

Buna! pai dupa parerea mea sunt printre cele mai tari trupe de rock...

Mie imi plac mult ambele happy

| roisin a răspuns:

Nu ma omor dupa LP dar Evanescence este o trupa cu care am crescut. Mentionez ca Amy Lee este modelul meu in viata, este pur si simplu minunata, vocea ei este superba.

| Șosețică a răspuns:

Ii adorrr! sunt asa de faini! Mai ales Linkin Park...ii ador toate melodiile...si evanescence la fel!

| MrCernea a răspuns:

Imi plac la maxim ambele dar nu prea au scos ceva bun in ultima perioadasad

| DaianaPiersicutza a răspuns:

Linkin Park is super :X

| icebaby a răspuns:

Imi plac foarte mult.Chiar si piesele mai vechi.Pentru mine ei nu vor muri niciodata.Ador mai ales NUMB si Bring me to life.