| NYØ2002 a întrebat:

Ce parere aveti despre Marko Glass și Ares?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ares pare decent dar Marko e cam slabut, versuri proaste cu cuvinte populare si un pic de engleza vomitata pentru rime.

| NYØ2002 explică (pentru Wr3nch):

Parerea ta! Mie Marko un artist super fain,ii ador mai ales flow-ul si versurile! El are piese si mai bune si ma slabute!
De la el cele mai apreciate piese sunt:Vin Mascatii, Papi, Dior, Xanny!
El prima data cand s-o apucat de muzică era in Londra, primele piese le făcea in Engleza! Sa iti zic o piesa:Marko Glass-Saint sa vezi ce flow are!
Aici depinde si de gusturi! De exemplu tie iti place o piesa si spui ca e bună, de calitate iar altul zice ca e slabuță! Pai nu!
Marko Glass X Bvcovia =Duo perfect