| McCadu a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia aceasta http://www.youtube.com/watch?v=UYLJ0Kw8zxU? Este melodia mea de suflet si am incercat sa fac o adaptare, ce-i drept cam scurta. Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| PeAcE a răspuns:

Romanta anonima... E foarte frumoasa si ai facut o treaba buna!

6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Draguta

| anad a răspuns:

Suna foarte bine si chiar imi place. Felicitari!

| Laurici :x a răspuns:

Draguta si linistitoare!
Super adaptarea!
tin-o tot asa!

| Biscotte a răspuns:

Stiu melodia asta happy. O ador.
O canta un coleg de al meu la chitara. Imi place foarte multhappy

dar sa stii ca adaptarea ta e OKhappy. imi place happy

| McCadu explică:

Multumesc pentru raspunsuri!
@ aicinuehi5, intr-adevar melodia seamana putin de tot dar nu este Romanta Anonima. Este foarte frumoasa piesa postata de tine si chiar ma pune pe ganduri. Eu am auzit Romanta Anonima pentru prima data la Peles eram prin clasa a 6-a intr-o excursie, iar a doua oara in acelasi loc cantata de acelasi om cu aceeasi chitara am auzit-o prin clasa a 12 eram intr-o vacanta cu niste prieteni si atunci am zis ca o sa incerc sa fac o adaptare, dar ce am postat acolo nu este toata partitura pentru nu gasisem la momentul respectiv toata partitura, dar in curand o sa ma apuc din nou de ea.

Răspuns utilizator avertizat