| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta faina? E cam trista... e foarte dureros sa pierzi pe cineva drag
http://www.youtube.com/watch?v=QHCnaqbtJoU

Răspuns Câştigător
| Elena0210 a răspuns:

E mai veche melodia. Eu prima data am auzit-o anul trecut ai am ascultato mult timp de atunci si am plans pe ea... e f tristasad

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi place foarte mult melodia asta.Acum 1 luna si ceva am dar de ea tot aici pe TPU si de atunci imi place.happyIntradevar e o mel trista.sadCel mai mult imi plac versurile.happy

| Ellena a răspuns:

Eu cand am auzit melodia asta am planssad...este foarte dureros...este una dintre cele mai triste melodii pe care la stiuwinking

| Bianca26bb a răspuns:

Super faina! Si trista straight face. Dar eu nu am plans tongue
crying

| bibiank a răspuns:

E frumi mai ales in unele momente...