| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=EEuQU6a90Pc? :D:x Big fan Justin Bieber

Răspuns Câştigător
| raza_4821 a răspuns:

E faina melodia imi place foarte mult videoclipu
ai gusturi bune

3 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Ce proastă eşti. Du-te şi sinucide-te în tula mea de vacă ordinară. Eşti mai proastă decât gayul ăla pe care îl asculţi. Ăla se cacă pe el în timp ce urlă pe scenă. Fă un bine planetei, spune-i la mă-ta să te decapiteze. x_x

| Alicia4408 a răspuns:

Si eu eram "mare fana infocata" la inceput dar acum m-am plictisit raaau de el si de melodiile lui care sunt apropo numai despre fete sau o relatie cu o fata sa o tradare etc...Pe bune sa ma schimbe si el stilu' ala! Aaa ma scuzati mai era si Never say never...(scuze daca am suparat fanii e numai parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pregătește-te pentru invazia de injurături...
3...
2.
1.

Las-o baltă

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!