| Bubu9110 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=ZQN3hQ4c-to?

Răspuns Câştigător
| RloveR a răspuns:

E Super Melodia :X
Alex Intotdeauna Are Melodii Faine:X
Alex-Jurnalul Unei Fete happy

21 răspunsuri:
| nick57 a răspuns:

O banalitate muzicala romaneasca moderna, insa mult mai buna decat manelele!

| viatadecacatt a răspuns:

Imi place peisajul din videoclip.Si melodia este frumoasa, o noua piesa a lui Alexhappy.

| Aviiana a răspuns:

Imi placelove struck

| drSEX a răspuns:

Ii foarte faina da viodeo foarte urat.parerea mea mai ales fata aia e urata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pricolnii cintek

| UnNimeni_8193 a răspuns:

Nu-mi PLace

| Gizăz a răspuns:

Nu are nici cea mai mică valoare muzicală. Doar o piesă comercială pentru oameni la fel „comerciali" şi de simplişti. Muzica e o arta, aia nu e muzica.

| Creolina a răspuns:

Hmm.nu e cine stie ce...adika mie una nu prea imi place

| ßloήd¡¡ a răspuns:

Melodiaa este super faina!

parerea mea happy.

fundita`.batting eyelashes?

| Georgiana95 a răspuns:

E destul de comercialathinking
Dar e fainahappy

| adriangabor92 a răspuns:

Este frumoasa

| Fallen Angel a răspuns:

Mie niciodata nu mi-a placut Alex, indiferent cu cine ar fi cantat. Nu am absolut nimic cu el dar... nu, nu imi place. Nu are genul de melodii care imi plac si pe care le-as asculta cu drag. De fapt nu obisnuiesc sa ascult melodii care sunt cantate de romani. happy

| Skylerx a răspuns:

Frumoasa melodie. Eu o am la ton apel pe telefon laughing si imi place happy

| Dizzydizz a răspuns:

Imi place:X

| asdfqw a răspuns:

Sincer mie nu imi place...:d

| Luv you a răspuns:

Ador melodia asta love struck uh? :*

| alandala_1391 a răspuns:

ELmagnifiquo fata aia din videoclip e logodnica lui Alex.

| gabylovee13 a răspuns:

Ii faina

Răspuns utilizator avertizat
| sasha a răspuns:

Nustraight face

| Bubu9110 explică:

Da, Luv you si mie imi place...