| DiaNNa_8415 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta va place? :X http://www.youtube.com/watch?v=V4hpGCkKa8Y&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| denyy a răspuns:

Imi place cum canta Nicolae Guta asa ca e foarte frumoasa mel...

10 răspunsuri:
| deejayra a răspuns:

Sti cum sunt de exemplu pizzeriile alea care scot pizza "la minut", sau presa"la minut", briose "la minut" etc.Asa a scos si Guta alta melodie "la minut", cu versuri luate din ziar de la pagina de bancuri, si linie melodica care probabil o mai intalnim la vreo 15 melodii de ale domniei sale.Eu nu o pot numi muzica... poate parodie, pamflet in cel mai bun caz

| Cryssy a răspuns:

Hmm...nu am mai ascultat-o de mult. E draguta...

| eeeeeeeeee a răspuns:

Voi sunteti dusi? eu chiar am dat click pe randurile albastre.va bateti joc de mine!

| eeeeeeeeee a răspuns:

S-au adunat sa raspunda la intrebarea asta toti fauritorii de subcultara? imi place ca iau stupid de la dintr-astia. daca luam de la cineva inteligent ma deranja... dar asa...mai dati-mi dragilor!

| eeeeeeeeee a răspuns:

Stupizi fara numar fara numar fara numar............cine e penibil la mama lui pana la urma?

| eeeeeeeeee a răspuns:

Bai, dar voi nu asteptati mult pana sa va conformati!laughing))

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Eu desi am citit intai, fiind un mare curios prin excelenta!, tot am dat sa vad despre ce-i vorba! Ca sa nu mai zic ca reactia de ofuscata a scorpionitei m-a facut sa rad ca lumea! tipul arata ca naiba fara mustata, dar ce conteaza, le ridica la fiecare copil cate un palatoi?! Le! Kitschul va avea totdeauna mai mare priza decat cultura autentica! Mi-a placut doar ca acolo e vara, fata de spleenul asta autumnal...

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Neata. nu sunt o manelista inraita dar imi place. e draguta mel. tongue

multumesc.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@scorpio89-cred ca tu tii cu tot dinadinsul sa iei fundita, insa pacat ca deja este adjudecata. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, vedeti ca doi dintre cei care ati dat stupid, ati uitat sa dati si nefolositor.Incercati de data aceasta, ca la cealalta postare nu mai merge.Hai,fara numar, fara numar! laughing