| lays a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia billionaire-travie mccoy si bruno mars? eu una o ador. dar am auzit atatea pareri:|. ca e manea americana, ca e nu stiu cum.nici iubitului meu nu-i place.chiar o detesta.sunt curioasa ce parere aveti voi:D!
http://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw&feature=relat ed

9 răspunsuri:
| Sorinella20 a răspuns:

I wanna be a billionaire sooooooo frickin' bad! Ah, o ador! E melodia verii! Nu conteaza ce spun ceilalti despre piesa atata timp cat tie-ti place. Sti versiunea live acoustic? Uite aici link http://www.youtube.com/watch?v=qwlK5b4KYfI&feature=channel si o sa vezi ca cei doi chiar au calitati vocale deosebite! thumbs up!

| alessutz11 a răspuns:

Ador versurile big grin Nu e o manea, nu-i asculta. no talking Pfai ce rai sunt! Se cheama R&B din cate stiu eu.

| AndyNyappy5 a răspuns:

Hey! mie imi place melodia mult. si spre deosebire de alte fataieli are si un mesaj dragut, o dorinta. nu conteaza daca celorlalti nu le place... daca tie iti place, ascult`o! eu sunt jrockeritza iar majoritatea prietenilor cu care stau sunt manelisti, imagineaza`ti ce parere au ei de muzica mea.hee hee dar fiecare cu gusturile lui. iar daca prietenului tai nu`i place... ei hai, doar nu o sa te lase ca iti place tie. e gustul tau si atat! nu te lasa influentata de parerea celorlalti ca nu merita. ti-am zis, si mie mi se pare geniala melodia.hee hee insa ca sa nu superi pe nimeni, poti sa asculti la casti.hee hee

| lil_2808 a răspuns:

Si eu o ador:X
probabil baietilor nu le`o plc pentru ca o canta 2 baieti asa draguti!:X

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Mie una imi place...[si mi se pare dragut Brunohee hee] mie asa mi se pare big grin da cine o zis chestia cu maneaua ii distrus cu capu` piesa ii SOOPER... mie imi place mult si semnificatia ei si tot [am vreo sansa la fundita? big grin ]

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Si mie imi place mult si nu mi se pare manea chiar deloc ma rog daca versurile ar fi in romana ar fi fost cam naspa dar in engleza suna bine.

| mihai_2762 a răspuns:

E foarte tare melodia:d

| den_4336 a răspuns:

E super melodia asta o iubesc, si nici bruno mars nu e urat daca te uitit bine, foarte frumoasa si melodia si videoclipul. Absolut tot.Ai gusturi bune. Funtitsa?

| kiddu_4358 a răspuns:

Si mie imi place melodia! E super tare si n-are nici o legatura cu maneaua!