| EugeniaSandu a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia/clipul acesta? :https://m.youtube.com/watch?v=RnAtb6mvqM4 P.S Nu fac promovare doar ca as vrea sa va dati cu parerea, mai ales in privinta versurilor de mai jos : "Stii, dupa moarte
Nu tu controlezi
Ai loialitate
Sau te depravezi
Nu vinde un frate
Doar pentru ce crezi
In piept nu te bate
Cu ce te patezi

Contracte semnate
Sau nu ai dovezi
Contracte in spate
Sa-i disciplinezi
Si nu vrei dreptate
Vrei sa te salvezi
Dar dupa moarte
Nu tu controlezi".

1 răspuns:
| Mosotti a răspuns:

Canta de fapt viata si da sfaturi bune. Printre altele sa nu-ti vinzi fratele eventual si prietenii, sa nu te bati cu pumnii in piept pentru o prostie pe care ai facut-o ca si cum ai fi facut cine stie ce chestie buna, etc.