| Secreeeeeeeeeeet a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia lui Deliric 1 - Negru
http://www.youtube.com/watch?v=mltt1V1Ff0k

Răspuns Câştigător
| Cupcakestar a răspuns:

Este foarte frumoasa melodia!
Chiar nu imi dau seama cum a putut sa primeasca atatea dis-likeuri!
Pe mine videoclipul m-a facut sa plang, poate doar pentru ca legatura dintre melodie si videoclip a fost foarte "stransa" si chiar se potriveste...
Si am citit comentariile, si am mai ascultat inca odata melodia, apoi din nou, ca sa imi dau seama de ce nu s-ar potrivi videoclipul cu melodia si nu am gasit nimic!thinking
Poate unii chiar nu isi dau seama la ce se refera versurile acestei melodii...