| pspspsps a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia lui Jenifer Lopez " Papi"

Răspuns Câştigător
| NiallsFutureWife a răspuns:

Mie mi se pare chiar tare

Adica are ritm, te face sa dansezi
Si sti ca in melodia I'm Into You...Cand dansa cu negresele a inceput o mica parte din melodia Papi si au dansat

Mie melodia mi se pare tare.are ritmul jucaus.parerea mea

Si videoclipul tare mai la final cand aia fac miscarile exact dupa cum se misca ealaughinglaughing
E cool!

13 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ma cac pe melodia ta.Uscat ca o halvita! smug

| pspspsps explică (pentru Dumnezău):

Iar tu, daca tot ti-ai dat numele asta nu ar trebui sa vorbesti asa. eu, fiind fata de preot, stiu ca sta e o insulta la adresa religioasa. nu vreau sa fiu rea si nici nu intentionez sa o fac, dar asta cred eu.

| Dumnezău a răspuns (pentru pspspsps):

Imi pun ce nume doresc,pentru ca nu e viata reala, e internet si aici suntem si Frodo, si Scarlett O'Hara si Rasputin si cine vrem noi...Nu-mi place melodia pentru ca e comerciala,video-ul e o tampenie,Jennifer Lopez e o curva proasta(fara suparare,a avut trei casnicii,daca nu gresesc si in fiecare si-a inselat sotul/a avut aventuri cu altii),si melodia suna oribil, mai ales ca Jennifer Lopez nu vrea deloc sa-si schimbe stilul, si inca il are pe cel de pitipoanca latino.Si as mai avea destul sa incriminez melodiei, e stupida de-a dreptul.
Tu fiind fata de preot, banuiesc ca daca o sa deschizi minunatia asta de melodie o sa fii acuzata de tatal tau ca esti satanista sau gen:
http://www.youtube.com/watch?v=-Du-CWASm20&feature=related

| itscloudyoutside a răspuns:

Nasoala.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Nu-mi place .

| alecs91 a răspuns:

E faina

| Cristianne a răspuns:

Un căcat de melodie.

| MissDelevingne a răspuns:

E extraordinafain! Super! Caci se vede ca imi place de ea, nu? happy

| Cipriaan a răspuns:

E super faina:X:X

| pspspsps explică:

Dar despre Bleck Eyed Peas : pump it si rock that body. sau Jessie J: who laughing now?

| pspspsps explică:

Pacat, mie imi plac

| anonim_4396 a răspuns (pentru pspspsps):

De ce păcat? Ce se cutremură/sparge/rupe dacă nu ne plac melodiile astea? Jeguri comerciale, asta e părerea mea şi te rog să mi-o respecţi.

| pspspsps explică (pentru anonim_4396):

Ti-o respect, fiind ca fiecare are parerea lui. am zis pacat pentru ca mie imi plac si as fi vrut sa placa si la altcineva.