| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Puya feat. Connect-R - Americandrim?

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

O adooor :X
Mereu o ascult cand nu pot sa adorm, e pur si simplu superba :X
Nu prea imi place Puya in general dar melodia asta e tare happy

16 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

@03aprilie Si ce legatura are ce facea el inainte cu muzica pe care o canta? "Este o porcarie muzile scrise de el"? laughing invata sa scrii dupa comenteaza.

| Pisicuța a răspuns:

@nu2am2inspiratie de fapt e Americandrim, stiu ca American Dream e scris corect, dar asa au pus numele.

| IustinaSiAtat a răspuns:

E super tare melodia:X:X
pur si simplu o ador
o ascult in fiecare zi si inca nu m-am plictisit de ea
uh ce parere ai despre melodie?

| Akira a răspuns:

American Dream[Vis american] cred ca vrei sa zici.

Mda, o alta melodie marca Puya care fara Connect-r nici nu ar mai fi fost muzica, poate doar un discurswinking

| Al3xAl3x a răspuns:

Misto, in stilul lui Puya, prin care critica tot ceea ce se intampla in Romania, lucruri preluate din stilul american!

| Madaliinaaa a răspuns:

Puya si Connect-R sunt portiviti pentru a face o mel asa ca si melodia American Drim e coolhappy

| Yoana a răspuns:

E foarte frumoasa melodia happy imi place multlove struck

Răspuns utilizator avertizat
| love13 a răspuns:

Imi place melodia! Dar si celelalte melodii a lu' puya.De exemplu:sus pe bar, fresh, VIP etc!

| SuperGirl a răspuns:

Pai sincera sa fiu nu ma pra dau in vant dupa ea...

| 3my098 a răspuns:

E superba melodia. Faptul ca canta in duet cu connect-r O face super

| ravyALEX a răspuns:

E super tare nota 10+++

| deadea23 a răspuns:

Imi place partea in care apare Connect-r si bineinteles, canta!
In rest e jalnica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superba, eu il ador pe Puya iar mel americandream e bestiala!

| 03aprilie a răspuns:

Nu imi place sincer sa fiu. Tu stii ca Puya a fost un vanzator de tigari si vindea tigarile in scoli. A fost prins dupa aceea de politie si a fost la puscarie 4 ani sau 3 ani. Este o porcarie muzicile scrise de el.

| ScumpicSilvy2000 a răspuns:

O melodie draguta.happy Stiu si unde este filmat videoclipul. ce sa zic...au facut treaba bunahappy