| RockaruL a întrebat:

Ce parere aveti despre melodie asta? http://www.youtube.com/watch?v=mdwZV4Y95Nw

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Corinaa2013 a răspuns:

Foarte naspa!
Nu exista melodie mai naspa si urata si etc.etc ca asta!

| Anonima1998 a răspuns:

straight face este naspa melodia

| George1176 a răspuns:

DECI fara suparare ...omul asta imi da fiori ma sperie si il visam noaptea cand eram mai mic! aproape il uitasem dar iata ca un curios ca mine nu are ce sa facax(

| RockaruL explică:

@Geroge1176,eu nu am intrebat ce parere ai despre Marilyn Manson am intrebat cum ti se pare melodia...

| Minalore a răspuns:

Mie nu imi place muzicaa rock asa ca...

| Sweet lollipop a răspuns:

Chiar e supeer nasoala:-&
Si Marianne... daca nu ne place musika asta satanista nu inseamna ca il ascultam p loseru` de bieber sau pe curva de selena si nici pe drogatzii de la jonas asa ca mai bine nu mai deschide gura ca putephbbbbt

| RockaruL explică:

Deci care zice ca rockerii sunt satanisti e cel mai mare prost! Eu am zece ani si sunt metalist! Care este treaba? Se considera satanism? Astia care dati cu gura si nici macar nu va interesati mai cautati unele chestii sa aflati si voi! Si Marianne sa stii ca ai mult respect din partea mea...iti dau funda ca tu nu esti preinte ceilalti inculti...

| RockaruL explică:

@Sweet lollipop eu nu cred ca selena e curva sau jonas drogati crede-ma ca nu ai ajuns tu atat de cunoscuta ca ei ca sa poti sa ii critici! Deocamdata tu stii ca ei exista dar ei nu stiu ca tu existi!

| amc a răspuns:

Tnx; x pentru funda

| Anonima1998 a răspuns:

Beachhh manele :-&

| RockaruL explică:

@beea melodie asta nu e cu manele! E muzica rock daca nu poti deosebii!

| TeoPT a răspuns:

Cei care ziceți că melodia e nașpa, hai marș în club sau la vreo nuntă să vă spargeți pe rahaturile alea de manele și house. Sau vă duceți în camerele voastre cu postere cu Justin cap de c*r? Auzi, melodia asta e satanistă? Sunteți proști făcuți grămadă!laughing
Foarte bună melodia, mersi de postare.
Baftă

Răspuns utilizator avertizat
| Sweet lollipop a răspuns:

Okey...am cam exagerat si scuze.nu am parere proasta despre muzica rock, ba chiar ascult si eu dar melodia asta chiar mi se pare putin iesita din comun... fara supararewinking