| ѕოiℓε01 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodiile de la eurovision de anul acesta? care va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Sincer nu pot sa zic ca ma atrage in mod deosebit vreo melodie de anul acesta.Multe sunt frumoase, dar nu au nimic special. Ceea ce mi se pare total neinspirat este faptul ca preselectia va fi in seara de Revelion, cand cei care ar da voturi cum trebuie sigur nu vor sta sa se uite la televizor.
Poti citi si rapunsurile puse la intrebarea pusa de mine pe aceeasi tema:
http://www.tpu.ro/......ea-loc-in/

3 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Eu zic ca Lena a meritat sa castige. Avea ceva special in voce.

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult cea a paulei seling si a lui ovi. oricum, toate au fost dragute in felul lorhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Playng whit fire e tare!