| AntoniaAn11 a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus? Ce melodii va plac mai mult de ale ei?

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu-mi place.Nici nu stiu de ce a ajuns asa cunoscuta.

| NoShit a răspuns:

E proasta si urata.

| M25M a răspuns:

Nu-mi place ca actrita sau cantareata dar singura melodie a ei care imi place este Who Owns My Heart( sau ceva pe acolo)

| HermioneLove a răspuns:

Buna!
Sincer ca persoana nu prea o admir...se drogheaza, injura, pozeaza nud, are haine exgentrice si isi da aere de diva!
Insa este foarte frumoasa si ca Miley si ca Hannah are voce f. buna si are melodii frumoase!
Dar ca sa stii Selena nu face playback...

| lunathemoon a răspuns:

E frumoasa dar e cam nebuna ea s-a dus fara chiloti cu rochie mini a fost in pisscina cu alt barbat logodita deci n e prea buna!

| 2NE1cl a răspuns:

Nu prea imi place! Dar e frumoasa iar melodia care imi place este can't be tamed!

| AntoniaAn11 explică:

Ce sa zic dar voi ce vreti nesuferita aia de Selena Balena Gomez care nici PlayBack nu stie sa cante. Miley Cyrus a devenit cunoscuta pentru ca este talentata si a stiut chiar de la o varsta frageda de 14 ani ce vrea de la viata.Si apropo Miley nu si-a inselat niciodata logodnicul asa cu mai vb de aiurea. Daca o urati pe Miley Cyrus inseamna ca chiar nu stiti ce inseamna talentul.