| NotoriousG a întrebat:

Ce parere aveti despre moartea lui Tupac? A fost regizata?

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Pe 2pac l-au omorat illuminati la fel ca si pe mj si bag mana in foc ca urmatorul e eminem

9 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Nu cred, in acea perioada luptele dintre gasti erau foarte violente, insa orice este posibil.

| NotoriousG explică (pentru M25M):

Ai dreptate, dar au fost gasite multe dovezi. Cand i-au facut aceea poza inainte sa moara era ceva ciudat: NU ERA CHEIA IN CONTACT. Si pe certificatul ala de deces au trecut asa : hair:brown eyes:brown si pe buletinul lui scria asa eyes:black hair :black

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regizată în ce sens? În sensul că nu a murit sau în sensul că " cineva " voia neapărat să-l omoare?

| NotoriousG explică (pentru anonim_4396):

In sensul ca nu a murit.

| NotoriousG explică (pentru anonim_4396):

In sensul ca nu a murit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NotoriousG):

Sensul ăsta deci. Nu, nu a fost regizată.

| NotoriousG explică (pentru anonim_4396):

Se spune ca o sa revina in 2014laughing si ca traieste in Cuba, unde s-a dus toata familia lui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NotoriousG):

Da prietene, revine, 2Pac, Bruce Lee, Kennedy, Michael Jackson, Easy E, John Lennon, etc. Toţi o să revină. Probabil i se face lui Dumnezeu milă de noi, că vedem atâtea ciurucuri pe la televizor şi ne trimite înapoi artiştii adevăraţi.

| NotoriousG explică (pentru anonim_4396):

Doamne ajutalaughing