| pufoseniaRO a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica rock?

Răspuns Câştigător
| Leylla a răspuns:

E ok...(unele melodii sunt ok)...(bff)

15 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Daca ascult mereu, ce parere as putea avea?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Mie nu imi place happy

| TheDarkEmpire a răspuns:

Bineinteles ca o parere buna.

| DreamAutopsy a răspuns:

Sunt o împătimită a rock-ului!
Face parte din mine, rock-ul de muzică de calitate, transmite atâtea emoții. Nu pot explica în cuvinte, nu gasesc cuvinte...
Rock-ul e artă!

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Pur si simplu te unge pe suflet cand esti suparat, trist, stresat sau mai stiu eu cum alt fel. Muzica adevarata pur si simplu! rock on!

| Nymphetamine a răspuns:

Muzica de calitate. happy

| LadyInBlack a răspuns:

Mai e nevoie de comentarii? raised eyebrows
Desigur ca am o parere buna daca ascult acest gen. Cred ca e singura muzica adevarata prin care trupa/solistul respectiv arata daca chiar are talent si se pricepe in ceea ce face.
Restul sau cel putin majoritatea sunt rahaturi comerciale. oh go on

| Kristtine a răspuns:

Într-un timp mi-a plăcut muzica rock dar mai frumoasă e pop-u:d

| JustMetallica a răspuns:

2 cuvinte: THE BEST!
[paranteza dedicata robotelului...].

| BastetReloaded a răspuns:

Sigurul gen muzical care nu îmi profoaca reflexul de regurgitare sau vomare când ascult, simply, the best.

| CrazYKid0 a răspuns:

Cel mai tare gen de muzica...DIN LUME! nu pop si alte c@c@turi de genul acesta. M-am saturat de muzica comerciala angry

| LolNope a răspuns:

Cel mai bun gen de muzica.
In rest,totul sunt niste porcarii comerciale, care nu sunt facute decat sa dea din ci_ir pitipoancele prin cluburi.
Dupa parera mea, ROCKisTHE BEST MUSIC EVER!
(majusculele nu sunt deranjante)
(nu ti-am zis ca majusculele nu-s deranjante?)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place muzica rock(dar nu black,death metal, metallica, rammstein
etc.)Pentru mine conteaza cel mai mult versurile.Nu cred ca ar trebui sa generalizati.Ar trebui sa studiati fiecare melodie in parte.Nu ar trebui luate ca o multime ci individual.

| Pentagram a răspuns:

Un,gen care dupa mine... exprima ceea ce gandesti.happy mult mai bine decat altele