| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica romaneasca contemporana?

9 răspunsuri:
| VictorFenrir a răspuns:

O parerea foarte foarte proasta in afara de Parazitii si unele formatii rock si metal muzica romanesca contemporana e praf, e prea comerciala si pur si simplu nu este genul ala de muzica pe care o asculti astazi cu drag si la fel vei face peste 5-10 ani.

| anonim_4396 explică (pentru VictorFenrir):

De rap am o parere foarte proaste, iar de rock... dupa ce am vazut Phoenix facand playback, cred ca nu se mai poate discuta. laughing

| VictorFenrir a răspuns (pentru anonim_4396):

Da? Pheonix au facut playback? hmm si eu care avea o parere cat de cat buna despre ei

| VictorFenrir a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am o parere proasta despre rap-ul romanesc, doar Parazitii ce sunt buni de la noi

| anonim_4396 explică (pentru VictorFenrir):

Cand spui Phoenix spui rock-ul romanesc intr-un cuvant, dar ce a mai ramas azi din formatie e trist. :)
https://www.youtube.com/watch?v=-C4clcjJS_M si momentul penibil.

| VictorFenrir a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda trist, ce sa mai zic momentul chiar e penibil

| anonim_4396 explică (pentru VictorFenrir):

Si ultimul lor album suna a zgomot ieftin. tongue

| VictorFenrir a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot sa-mi dau cu parerea, nu l-am ascultat

| DoarAlin a răspuns:

O parere proasta, atata tot. Din Romania mai ascult doar rap, adica Nimeni Altu si Parazitii. Am renuntat demult a mai asculta muzica de caca*t din Rromania.