| SWAGGER a întrebat:

Ce parere aveti despre noua melodie a lui Justin Bieber?
(cei care nu sunt fani sau care nu le place Justin Bieber sa se abtina de la comentarii)
http://www.youtube.com/watch?v=c6lYNkfXtsY&feature=youtu .be

Răspuns Câştigător
| AllexandraCatalina a răspuns:

Foarte frumoasa!

| Leanca_Cristina_Gabriela_1994 a răspuns (pentru AllexandraCatalina):

Este o melodie super cool este melodia mea preferata dupa mistletoe niste melodii extra tari

17 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Fiindcă sunt un om atât de groaznic și antipatic, am să vin și să-ți spun că niște beaturi repetitive pe care sunt lălăite cuvinte banale care nu exprimă nimic (scrise probabil de prepuberal de grădiniță cu inspirația unui clitoris putrezit) nu pot face decât alt jeg de hit a la muzica din deceniul contemporan. Nimic deosebit, baftă la a fi la fel de plicticoasă și neinteresantă ca și mai devreme.

| SWAGGER explică (pentru Polaris):

Nu sunt genu sa dau apa la moara, Dar vad ca nu intelegi ce inseamna(cine nu e fan sa nu comenteze, mai pe scurt cei prosti ca tine) comenteaza in continuare, sunt curioasa ce crede lumea despre tine laughing cand un om zice nu, tu faci pe prostu'

| Polaris a răspuns (pentru SWAGGER):

Ai cerut păreri, măi, Swaggerule, iar opiniile nu sunt mereu pozitive. Cerând comentarii de laudă pe un site public cu mai multe categorii de oameni te face din start genu' de trist care nu suportă argumentele pe care nu le poate invalida. Și nu te pricepi nici la ofensat!

| SWAGGER explică (pentru Polaris):

Exact,te.ai prins si tu de ceva, nu suport argumentele de genu asta..am si mentionat asta, dar vad ca tu nu observi sau faci pe indiferentu'

| Polaris a răspuns (pentru SWAGGER):

Mă, Piști, mă, singuru' care nu se prinde aici ești tu!

| Polaris a răspuns:

Încep s-o găsesc amuzantă pe Swaggera asta.

| Wøodenpints a răspuns:

Când ceri părerea despre ceva, încearcă să le accepţi şi pe cele negative, altfel devii o ipocrită antipatică. Şi crede-mă, că vor mai veni multe păreri negative despre tenia aia cântătoare.

| SWAGGER explică (pentru Wøodenpints):

Bai tu te oftici si apari asa ca prostu in seama ca daca nu iti placea de el nu mai continuai discutia si nici nu te mai oboseai sa citewsti ce am zis, deci nu te mai da in vant ca nu iti place de el si recunoaste ca esti gelos pentru faima si averea lui si pentru ca el ar fi in stare sa puna multe fete adolescente in genunchi in fata lui si ca sa stii tu pe lana el esti prafuit si nimeni nu sa-r obosii sa-ti sufle praful de pe tine, hai ca deja m.ati plictisit..si nu stau sa raspund la toti...

| Wøodenpints a răspuns (pentru SWAGGER):

N-am stat să-ţi citesc răspunsul.Nu merită. Jet.

| SWAGGER explică (pentru Wøodenpints):

Analfabeti pe aici laughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru SWAGGER):

Zi-mi unde am greşit la scris, după care dă-ţi două palme şi marş la somn. Mâine ai şcoală.

| wforweirdo a răspuns (pentru SWAGGER):

Mă bag şi eu în seamă. Am o întrebare. De fapt, două. De ce ar vrea cineva să fie atât de faimos încât să se afle totul despre el, să nu poată să meargă nici la baie fără să ştie toată lumea? De ce şi-ar dori cineva fete proaste de 12-16 ani?

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru SWAGGER):

Suntem prosti pentru ca nu il ascultam pe m*istul ala?

| Cristianne a răspuns (pentru SWAGGER):

Tu habar n-ai ce înseamnă "analfabet". Drăguț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am ascultat-o pentru prima oara. Si se pare ca Justin isi transforma stilul in muzica house si chiar nu imi place faptul asta. Prefer melodii gen Next to you, Up, Never say never. I se potrivesc mai bine, dar asta e doar parerea mea.

| CRISS69TM a răspuns:

Jalnica,ca toate dealtfel.