| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care canta la chitara?

11 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Nu-mi pasă câtuși de puțin.

| Thunderstruck a răspuns:

N-am nicio parere pana n-o aud.Crezi ca a sti 10 acorduri si 5 game te face chitarist?

| Cristianne a răspuns:

Care-i diferența? Atâta timp cât ești un om, nimănui nu-i pasă ce gen ești.

| Rockart a răspuns:

Nu am nicio părere. Toate fetele în ziua de azi cântă la chitară.

| Rockart a răspuns:

Îmi e cam greu să cred asta, dar fie. Oricum nu-mi pasă. laughing

| Cenusareasa09 a răspuns:

E ceva foarte frumos sa canti la chitara. As canta toata ziua.

| Rockart a răspuns (pentru Cenusareasa09):

Hmm. Şi de ce răspunzi de pe două conturi? Puteai include a doua idee în primul răspuns. Sau voiai să-ţi sporeşti şansele la fundă?

| Cenusareasa09 a răspuns (pentru Rockart):

Nu am doua conturi, e doar o mica asemanare.

| Rockart a răspuns (pentru Cenusareasa09):

Ahm, sigur.

| BlacK0NinjA a răspuns:

Intr-un cuvant talent happy