| MyNameisEduard a întrebat:

Ce părere aveți despre Panic! At The Disco?
Care esti melodia voastră favorită?(dacă ascultați desigur)
Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| DARLINGx a răspuns:

E o formație bună,
Melodia mea preferată e House of Memories

4 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

O părere foarte bună. Nu îi mai ascult acum, dar într-o vreme îmi plăceau.

King of the Clouds

I write sins, not tragedies

The Ballad of Mona Lisa

The Death of a Bachelor

Și mai ales, preferata mea de la ei:
There's A Good Reason These Tables Are Numbered Honey, You Just Haven't Thought Of It Yet

Iubeam melodia asta. Încă îmi place, dar n-am ascultat-o de mult. Era așa de... cum să zic... baroc. Era o melodie foarte interesantă.

| MyNameisEduard explică (pentru CostinAlamariu):

Mă bucur mult să aud asta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fană, nu le-am ascultat toate melodiile, doar una care îmi place, și anume "High hopes".

| MyNameisEduard explică (pentru anonim_4396):

Nu-s cel mai mare fan, ii știu majoritatea melodiilor si preferata mea e tot High Hopes happy