| anonim3102 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care asculta manele?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema lor.Atata timp cat nu dau muzica la maxim nu ma deranjeaza.

| RAY a răspuns:

Manelele noi? sunt o porcarie, alea old din generatia 2000-2005 da sunt ok nu toate desigur, de fapt muzica din trecut nu se compara cu azi, azi e sex si atat in cam toate genuriile, hip hop ce e cat de cat de cartier dar comercial

| OnuOnulică a răspuns:

Persoanele care ascultă manele sunt inculte. Dar, evident există și excepții... păcat că sunt foarte rare aceste excepții.

| KamaSutra a răspuns:

Sincer,nu una foarte buna, dar nu vreau sa judec gusturile oamenilor, cum nici mie nu-mi place sa fie judecate ale mele

| Sociopat a răspuns:

Bravo lor. Pentru ei fiecare zi e o petrecere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

au valuarie și $hukărime.

| spiridus25 a răspuns:

Atata timp cat eu am castile in urechi si ascult ceea ce imi place chiar nu imi pasa de incultura pe care o asculta ceilalti. Daca nu le aud nu ma afecteaza.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Sincer, fiecare ascultă ce vrea și ce îi face plăcere, atâta timp cât nu te obligă să asculți ceea ce nu-ți place eu zic că e ok.