| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre piesa care ne va reprezenta la Eurovision 2019?

https://www.youtube.com/watch?v=_loQfk_ZUOs

Cine doreati voi sa castige si sa ne reprezinte?

Mie imi placea melodia Laurei Bretan.Pacat ca nu a castigat ea.

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Naspa! nasoala! mai bine castiga bella santiago! dar a copiat melodia de la una! si asta a fost! laura bretan intr-adevar ar fi avut o sansa! dar ea a votat familia traditionala! nu cea bdsm lgbt etc! ca la eurovision cam asa este!

| gogu220 a răspuns:

Davă o desemnau pe Laura aveam ceva şanse la primele 10, cu melodia asta sigu intrăm în ultimile 5.