| ..pYtBulL.. a întrebat:

Ce parere aveti despre Regele Muzicii Pop Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| eliza a răspuns:

Buna 1 parerea mea este una foarte buna! miscarile, melodiile, versurile erau foarte frumoase ramanea uimit dupa ce vedeai un videoclip de-al lui, dansul era dupa parerea mea foarte duificil flexibiliattea corpului sau era foarte mare dar pacat ca a murit. eu am auzit ca a murit de lupus o boala foarte grea adica imunitatea nu pai te ajuta ca combati boala ea impreuna cu boala lupta inpotriva corpului, si se spune ca lua niste medicamente care s-a inlocuiasca iminitatea sunt doar niste zvonuri. pa pa!

10 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Ca artist am o parere foarte buna, nu cred ca se va mai naste altul ca el never ever.
Ca om nu vreau sa comentez, dupa tot ce a aparut in presa si ce o sa mai apara totul este in ceata, ma tem ca niciodata nu vom afla adevarata viata pe care artistul a avut-o ca simplu om...In presa au inceput sa apara diferite scandaluri, picaterii cu privire la viata sa dea lungul timpului si nu vom stii niciodata cate dintre ele au fost adevarate...Parerea mea este ca asta nu ar trebui sa conteze pentru fanii sai...decat ca el este si va fi pentru intodeauna The King!

| ing. a răspuns:

Parerea mea despre regele muzicii pop-michael jackson este una excelentalove struck.
A avut niste melodii, dansuri, videoclipuri si concerte memorabile.love struck
Fanii lui au fost mereu alaturi de el in momentele grele, desi acestea l`au distrus pe michael.sigh
Mesajele pe care le transimtea el erau despre pace, iubire, impotriva rasisimului, despre salvarea planetei. A avut un suflet deosebit, si doar o persoana speciala putea transimte atata emotie in mesajele sale.
A avut record dupa record. A fost o legenda care va dainui in continuare.
Eu sunt o mare fana de`a sa si o sa-l iubesc mereu.
>:d< peace.

daniela
| daniela a răspuns:

Un talent neinteles care a murit inainte de a arata tot ceea ce poate

| albastrel a răspuns:

Stii gluma aia macabra... SA FIE SANATOS!hee hee

stiu ca o sa iau multi stupizi dar nu prea amhee hee

mai saracul... a fost si va ramane o legenda! atat pot spune!sadsad

| mikki a răspuns:

Pot sa zic ca a fost este si va ramane TH3 BEST!:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma gindesc la el ca si la Mutu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni il iubeau pe michael jackson pentru ca dansa si canta frumos dar cel ma mult il iubeau pentru ca avea o inima de aur.adio michael jackson nu te voi uita niciodata vei ramane in inima mea nu uita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost cel mai bun star-pop dar acum s-a stins oameni il iube pntru ca canta si dansa frumos dar cel mai mult il iubea pentru ca avea o inima de aur.adio michael jackson nu te voi uita niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare bah...foarte buna...imi plc mult melodiile... miscarile lui...etc...deci e prea tare michael

| madyy a răspuns:

E pkat il ubim toti