| alexandrakarina a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa L. a si despre liviu varciu?

cel care are cea mai buna parere va fi premiat cu melodiile trupei?

iar pentru a va putea merita premiul lasati adresa de mail

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Mi-au placut dintotdeauna.Mai ales melodia ''Ochii tai''Sincer ii apreciam mai mult ca fiind trupa...scandalurile si toate tampeniile care se fac pe capul artistilor.
valytpu@yahoo.com este adresa mea.

4 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Urat!

| Ciprian a răspuns:

Trupa L. A mi se pare super ok. Nu am nimic de spus despre ea. Sincer sa fiu chiar imi place. Cat despre Liviu Varciu...Sunt de parere ca e un pic fitos, dar asta e singurul defect pe care i l-am putut gasi. In rest, consider ca este de treaba.

| mika a răspuns:

Wtflaughinglaughing tipu ma enerveaza la culme big grin

| Agradável a răspuns:

Despre Liviu Varciu numai de binehee hee

Ce sa zic cand eram mic ascultam melodiile luihappy

Canta frumos... arata si bine, parerea mea tongue