| TeUrăsc a întrebat:

Ce părere aveţi despre trupa Paraziţii?

Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

Singura trupa de rap care nu s-a schimbat, nu s-au comercializat si isi pastreaza mesajul, ei spun ce gandesc, problema e ca nu multi pricep mesajul lor si il percep ca pe unul vulgar...

14 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Ascult uneori, mai mult piese vechi.

| FadetoBlack a răspuns:

E cam singura trupă din mediul ăsta care o ascult.

| Vans a răspuns:

Îmi plac.Din rap-ul românesc pe Paraziţii îi ascult cel mai des.Da nu ştiu ce-i cu ei în ultima vreme şi cu piesele gen Arde şi Toate-s la fel.

| Delicacy a răspuns:

Nu sunt genul meu.

| TeUrăsc explică (pentru Delicacy):

Atunci nu mai sta pe aici.winking. Adica la intrebarea asta. kiss

| Delicacy a răspuns (pentru TeUrăsc):

Păi de ce? N-am voie să răspund? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O trupă splendidă la începuturi, foarte bună după, iar de vreo 3-4 ani încoace, un rahat cu tente comerciale şi prea puţin mesaj exprimat.

| persseuss a răspuns:

Cei mai tari din Romania pe genul lor

| JIJ a răspuns:

Muzica care exprima viata de carter, niste golani :d

| andipd a răspuns:

Sunt niste fraieri care prostesc oamenii cu melodiile lor handicapate!

| diamantany a răspuns:

E fain zice adevaru in viata si e trupa veche

Răspuns utilizator avertizat
| dracu14 a răspuns (pentru dragonul2002):

Parazitii despre viata de cartier? primele melodii parazitii au fost oarecum legate de viata de cartier, dar majoritatea au un mesaj social

| Vans a răspuns (pentru dragonul2002):

Când îi dai omului să asculte ceva, nu-i da fix cele mai de rahat melodii ale trupei, dacă tot zici că-ţi plac Paraziţii. Sau măcar dă-i şi una şi alta.
De fapt nu cred că înţelegi mare lucru din muzica lor.
Şi e "din colţul blocului".