| Fatarap a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa Parazitii?

Răspuns Câştigător
| justmebi a răspuns:

Parazitii sunt una dintre foarte putinele trupe de alt gen in afara de rock care imi place happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Acum cativa ani eram o mare fana, acum m-am mai linistit

| Fatarap explică (pentru mona):

De ce te-ai linistit?

| mona a răspuns (pentru Fatarap):

Am mai,, imbatranit,, sa zicem si gusturile mi s-au mai schimbat, oricum ii ascult oricand si cu mare placere doar ca nu mai sunt asa obsedata de ei

| Fatarap explică (pentru mona):

Foarte frumos :* happy

| Crucified a răspuns:

O părere bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarati Parazitii au murit acum 3 ani, acum sunt doar o trupa de rap comercial, iar Cheloo ala ma enerveaza la culme.

| RuxandraBianca a răspuns:

O parere foarte proasta, draga.

| Fatarap explică (pentru RuxandraBianca):

De ce? Exprima realitatea asa cum putini o vad. Tu nu vezi mai departe de injuraturi sunt si piese fara injuraturi din care uni ar putea invata de exemplu : Parazitii- instigare la cultura