| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa RoCk Flyleaf? mie imi place foarte mult! Intrebare pentru cei care cunosc trupa.

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Da e foarte buna trupa! sunt putine trupe care imi plac in care vocalista e femeie.Asculta si trupe ca:fireflight, the material, new years daywinking

4 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Burninhellsucker nu imi place deloc trupa aia! aiicha fireflight o stiu si o ascult iar celelalte 2 nu le stiu!

| Nymphetamine a răspuns:

Niste n00bi. Nu imi plac mai deloc.

| Lace a răspuns:

Când am dat de această formaţie, o ascultam încontinuu. Poate că acum nu mai pot spune acelaşi lucru, dar rămâne în continuare printre trupele mele favorite. big grin

| BurnInHellSucker a răspuns:

Poti sa incerci guano apes... mai hard decat ei. in caz ca iti plac trupele cu "vocaliste".
nici ei nu sunt rai dar prea miorlaita fata, in schimb tobele suna foooarte bine. linile lor melodice imi aduc aminte de nickelback.