| Andreea6947 a întrebat:

Ce parere aveti despre Tupac? Si voi credeti ca e regele hip-hop-ului? Vreau cat mai multe raspunsuri. Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SkatM4 a răspuns:

2pac, nu e regele hip-hop-ului, e mult mai mult de atat.Regret enorm, ca l-au impuscat, ca de, era un pericol pentru ''cei de sus''.Omu', asta facea rap, era si este printre putini care stiau ce inseamna rap.Nu vorbea despre masini, case, avere etc. lucruri, cel putin normale intalnite in alte piese rap din ziua de azi.El canta despre viata, asta e adevaratu' rap. Nu prea cred ca v-a ajunge cineva cel putin la fel de bun ca el, era unic.

1 răspuns: