| ParanoidKidu a întrebat:

Ce părere aveţi despre Within Temptation?

6 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

O trupă mediocră, fără ceva care să te atragă în mod special.

| Holocaust a răspuns:

Am mai auzit pe la unii de trupa asta, dar până azi, sincer, n-am ascultat nicio piesă.E ceva gen Evanescence, comercială şi mult prea soft.

| blueangel99 a răspuns:

Una dintre trupele mele preferate. Sharon are o voce minunata si foarte expresiva, iar temele lor se potrivesc foarte bine.
Imi plac tare mult melodiile lor : Ice Queen, Pale, What have you done si Sinead.

| DarQueen a răspuns:

Pot să zic doar că Sharon den Adel are o voce uimitoare, de fapt, de neegalat.
Versuri, linie melodică, armonie și poveste... într-un cuvânt: sublim.
happy

| bloodyhell a răspuns:

Mie imi plac mult.au unele melodii foarte tari cum ar fi murder...

| Melissa145 a răspuns:

Cea mai buna trupa de : goth, metal simfonic, pop rock etc.