| loveiseverything a întrebat:

Ce parere aveti?(fara comentarii gen: muzica satanista)
http://www.youtube.com/watch?v=WzdHwZi7B5E
?

5 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Ai ascultat si reinventing your exit tot de la ei?batting eyelashesAia imi place cel mai mult de la trupa asta.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Muzicaa sATANISTA! laughing glumesc

imi place instrumentalu \m/

| PinkPanther a răspuns:

Suna binisor, desi ascult muzica "satanitsta" tongue genul asta de metal e putin prea rapid pentru gustul meu, si nu prea imi place vocea aluia. Din punctul meu de vedere se putea mai bine.

| loveiseverything explică:

Weed esti penibil frate.Eu am cerut parerea despre melodie nu ti-am cerut parerea ta despre mine pentru ca ascult acest gen de muzica."Pentru mine manelele si rock`ul sunt un rahat " la manele sunt de acord dar la rock nu.Sa pui rockul si manelele in aceeasi oala, imi pare rau pentru tine dar esti prost tare!"

| WeeD a răspuns:

Tai-o, pleaca!
Cara-te, dispari!
Zbori, sterge-o!
Calc-o, evapora-te,!
Mori!
Da-ti foc, fa-te scrum!
Arzi un culori,!
Stinge-te si suflete singura!
Ca-mi dai fiori!
Asa ca mai du`te in *** si mai lasa`ma cu ***`urile alea!

P.S: Pentru mine manelele si rock`ul sunt un rahat!