| Bishop a întrebat:

Ce program poate inlatura dintr-o piesa vocea celui care canta?

Răspuns Câştigător
| Vir2k a răspuns:

Uite aici un tutorial bunicel;)
http://www.youtube.com/watch?v=twGPOPSRqf0&feature=related

EDIT :

@urbanghost : cum poate cineva sa voteze de 2 ori FOLOSITOR raspunsul ei? oare e chiar asa folositor sau votati la intamplare?

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

@Delight, cum se foloseste programul ala thinking
@Vir2k, tu ce ne-ai dat mama acolo?

| Vir2k a răspuns:

Cine a dat stupid la mine si inteligent @Delight... e mai stupid el decat raspunsul meu laughing) raspunsul e in mare parte acelasi. tutorialul de pe youtube se refera tot la goldwave... so?

| urbanghost a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, cel putin eu nu am auzit, poate doar in studiouri profesionale. Oricum daca gasesti ceva, sa ma anunti si pe mine.happy

| AndrusKanu a răspuns:

Sau poţi căuta pe google.ro >> negativ "numele melodiei" (fără ghilimele). happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un program : http://www.softpedia.com/......Wave.shtml

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing vir2k : daca tu n`ai fost in stare sa-i arati de unde sa ia programul, atunci i l-am dat eu laughingwinking

Si baaa: vezi ca e o `ea` .clar?

| REMiXDJ a răspuns:

Poti cauta pe : www.softarchive.net, sau pe : www.apadanait.com, programe de genul Voice Remover

| REMiXDJ a răspuns:

Pentru inlaturarea vocii cauta pe : www.softarchive.net, sau pe : www.apadanait.com, programe de genul : Voice Remover, sau introdu aceeasi cautare in google., http://www.google.ro/......tp?/search apoi te duci pe aceste siteu-ri.Tot ce e acolo e free, full si inregistrarea e free pentru a a avea toate optiunile.