| JetBlueJet a întrebat:

Ce rapperi romani stiti?

25 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Niciunul

| RoyDupuis a răspuns:

Bitza
Spike
Dragonu'
Guess Who
Grasu XXL
Maximilian
Cheloo
CRBL
Cabron
Caddy
Pacha Man
Uzzi
Tataee
Nimeni Altu
Ombladon
Raku
Puya
K-Gula
Tudor Sisu
Adrian Tutu
Clonatu'
Dragonu AK 47

| CristinaSNC a răspuns (pentru RoyDupuis):

CRBL, Puya, Adrian Tutu, Pacha Man?! Serios?!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Codrin laughing

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Cum sa nu stiu de el, ii stiu melodiile ca pe "Tatal nostru"(in fine nu stiu chiar toata rugaciunea, dar vorba vine laughing )
Codrin si Echo sunt cantaretii mei preferati (Nici pe cei americani nu i-as da) big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

laughing Il stii pe Roberto? laughing

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Normal xD "Te *** de te rupe" rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

laughing Imi placea cand se luau ei doi de Codrin laughing

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Deci te uiti si tu
Si eu care credeam ca nici nu stii cine-i ala
L-am vazut azi la Tv, la Kanal D, (era ceva legat de tigari)
si spunea pe Facebook, ca aia care l-au filmat i-au taiat o parte in care spunea "Voi sunteti aia de la capatos"
https://www.youtube.com/watch?v=OAFrC9jj7zg
Sper sa apar in Q&A, de sambata
=))

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Da stiu laughing
Si de ce credeai ca nu ma uit?
Si nu stiu daca o sa apari. Daca nu ai zis nimic gen ***a sau nu stiu... nu ai sanse. laughing

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Mah, nu mai rade... (Oricum nu era nimic de genu' "nu stiu", etc )winking
*Pai am zis asta, caci credeam ca nu iti mai "pierzi" timpul uitandu-te la vlogg'eri happy *

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Oho si cat mai pierd vremea sad
Mai stiu cand a bagat A&Q dar tot episodul a vorbit de altceva laughing

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Codrinel, ce sa-i faci :))
Eu nu prea inteleg, ii melodia asta oare Echo chiar se refera la o fosta iubire de a lui? https://www.youtube.com/watch?v=3wssVrIwXLk
Stii BAZOOKA-primul' foc? :))
Chiar, ai vreo melodie preferata de-a lor? (Eu am vreo 5, pe restul doare le ador )

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Poate.
Sincer nu prea am o melodie preferata. Ascult uneori cand ma plictisesc de videoclipurile lui. Imi place cum se joaca el. Ala cu delfinul a fost misto laughing

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

laughing

| syd2 a răspuns:

Cred ca e cea mai urata imbinare de cuvinte din lume

| JetBlueJet explică (pentru syd2):

:3 Mai ai si altceva de adaugat? (-_-)

| Deaad a răspuns:

Cheloo
Ombladon
Kazi Ploae
Dragonu
Chimie
Vraciu'
Alan si Kepa
Omu Gnom
Nimeni Altu
Dadi
Bitza
Deliric
Vlad Dobrescu
Doc
Tataee
Caddy
Uzzi

| Deaad a răspuns (pentru Deaad):

Mai e Puya la inceputurile lui cu La familia, nu cacaturile comerciale pe care le scoate acum.
Sisu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kazi Ploae.

| CristinaSNC a răspuns:

Doc, Nane, Deliric, Nimeni Altu', Vlad Dobrescu, Ombladon, Mefx, Bitza, Dragos Miron, Dadi, Cedry2k, Criss Blaziny, Click, CIA ( trupa ), El Nino, Chimie, Vescan, Alan & Kepa, Vizante, Old Child, Samurai, Haarp Cord ( trupa), Dragonu ' si multi altii care nu imi vin in minte acum.
Printre femei le-as aminti pe Gani si Liry.

| Neoriginalitate a răspuns:

Cei de la parazitii sunt hip-hoperi nu rapperi.

| Xayah94 a răspuns:

Manele. eu-s perduta dupa ce am citit comentariile. Fortza Codrin sa moara tatii camionilii de ciuda! mda.

| JetBlueJet explică (pentru Xayah94):

Lejiunea-i la putere laughing