| Lace a întrebat:

Ce s-ar întampla dacă muzica ar dispărea? Argumentaţi.

Răspuns Câştigător
| LiquidFlesh a răspuns:

Lumea ar fi monotona.Cum zic eu uneori, all work and no music makes all of us some dull boys.Lumea ar fi plictisita si plictisitoare.Cand mergi undeva,la un party,nu se poate fara muzica. Ceva,acolo, in surdina, sa intretina atmosfera macar.Nu exagerez,nu ascult muzica atunci cand ma c*c,nici cand ma spal pe fata,nici cand ma machiez (eu nu ma machiez), dar in camera mea e mereu muzica si cand merg pe strada nu pot sa nu ascult muzica, pentru ca multi se holbeaza insistent la mine si muzica ma face sa nu-i bag in seama.

9 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Omg asta ce intrebare este?laughing

| Aiicha a răspuns:

As disparea si eu

| JokoSmile a răspuns:

Hi. Nu stiu cum as putea supravietui sad. Eu totul fac pe muzica, mai ales in timpul scolii, pe mine ma trezeste muzica, ma spal pe muzica, ma imbrac pe muzica, ma machiez pe muzica. in fine ai inteles ideea tongue...
Muzica face parte din noi...
Muzica da culoare vietii noastre, imagineazati viata doar in alb si negru, ar fi groaznic sad.
Muzica ne face sa ne simtim bine, muzica e un drog pentru fiecare, un drog minunat love struck.
Daca muzica ar disparea, o data cu ea ar disparea culoarea, sunetul minunat, melodios, care iti alina inima love struck
Nu vreau sa imi imaginez cum ar fi viata fara muzica sad...
Peace >big grin

| Lace explică:

@SunnyDayッ Ce problemă ai?

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Buna.
Muzica face parte din viata noastra si cred ca ocupa un loc foarte imporant. Daca sunt trista ascult muzica, daca sunt nervoasa tot cu muzica ma calmez si daca am o zi bun ao pot face si mai buna daca ascult muzica.
Si daca ar disparea, cred ca as suferi un soc laughing
Ce ne-am face fara artistii nostri? crying

| Analy a răspuns:

Daca muzica ar disparea nu am mai putea dansa, nu am mai putea petrece. Am trai ca la inmormantare!

| IloveDamon a răspuns:

E o intrebare buna. thinking Sincer, nu cred ca muzica ar putea disparea. Ea face parte din vietile noastre, e in fiecare minut cu noi. Eu fredonez la dus, pe drum melodiile mele preferate sunt pe repeat la mine in casti, la scoala bat in banca visand ca e o toba, acasa ma asteapta chitara mea draga... cand sunt singura ma prefac ca fac step sau ca sunt o balerina, fara muzica neaparat, fredonand eu. Vocea umana poate fi uneori o minunatie, dar exista si multi Fernando pe lumea asta, iar aia ne fac de ras draga noastra muzica fara de care n-am respira :X.

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Sincer.eu as murii nas putea trai fara muzica pentru ca ea ii my life.no music no life nu degeaba vreau sa ma fac cantareata daca n-ar fi muzica eu cred ca n-ar mai fi energie, viata mai nimic eu si cand n-am muzicaa ma apuk sa cant ca nu rezistlaughing sau cand nu pot canta de ex acum la ora 2 ma apuc sa scriu versuri ieri la 2 jum noaptea asta faceamlaughing

| EpticDx a răspuns:

Ce raspunsuri frumoasebatting eyelashes va felicit>big grin