| イリーナ a întrebat:

Ce simtiti cand ascultati melodia aceasta?
http://www.youtube.com/watch?v=fzDft0DZRUw&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| Robertyz a răspuns:

De cand nu am mai ascultat melodia.De fiecare data cand ascultam melodia intotdeauna ma gandeam la altceva...ca intr-un fel de transa.Este foarte frumoasa, iar vocea lui MJ este grozava big grin Din pacate sunt unul dintre acele persoane care au inceput sa asculte Michael Jackson mai mult dupa moarte sa si nu ma mandresc cu asta insa ma consider unul dintre milioanele sale de fani fiindca apreciez tot ce a facut pentru lume si pentru vocea sa exceptionala. Iubit sau urat, MJ va ramane intotdeauna un punct de reper foarte ridicat in industria muzicii pop din lume!

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

N-am răbdare să o ascult pe toată. Prea lentă pentru mine.

| ElHombre2000 a răspuns:

Bucurie si pace

| Kataloasa a răspuns:

E faina... Pe mine ma linisteste cand sunt trista sau dezamagitastraight face...