| Anonim69 a întrebat:

Ce simtiti cand o ascultati?
http://www.youtube.com/watch?v=vNtLY5BjsZw

10 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

Buna! Chiar este o melodie pe sufletul meu, sa zic asa! O ador! Exprima exact ce simt! happy Exprima iubire curata, pura, ce nu are nevoie de prea multe cuvinte... cateodata privirile sunt de ajuns!happy

| Annitu a răspuns:

Pfff...ştiu piesa. îmi place foarte mult.
e...tristă.îmi aduce aminte de ceva.Îmi aduce aminte de cineva.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Doaamne.straight face ok.fiecare cu parerea lui. dar cum sa nu simti nimic, frumos, linistitor si etc...cand asculti melodia asta?straight face O adorrrlove strucklove strucklove struck Suuper versuri smug

| Anonim69 explică:

Exista si oameni care nu simt nimic, minunat. Dati-mi o melodie pe care "simtiti" acel "ceva"! Multumesc

| Anonim69 explică:

Sa revenim asupra ideiihappy nu am intrebat daca va place, am intrebat pur si simplu "ce simtiti cand o ascultati?"thinking in fine!

| Neah a răspuns:

Nu e genul meu, uite o melodoie la care simt ceva: http://www.youtube.com/watch?v=tj0PtMZaWss

| simonica57 a răspuns:

Nu imi place melodia dar simt tristete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu...ma strofoc sa simt ceva.

Nimic.:-s

| ingerash_6577 a răspuns:

Nimic