| Cathy_1290 a întrebat:

Ce spuneti despre noul hit a lui Miley Cyrus: Can't be tameb?

10 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

@yoamalia12: Nu asemana show-ul cu viata reala. Crezi ca de ex. Lady Gaga poarta asemena costumatii cand se duce la baie? straight face
Ganditi si voi putin.

@Melodia nu e atat de frumoasa cat e transformarea lui Miley Cyrus. Totusi... daca nu era Hannah Montana, nimeni nu ar stii acum cine e Miley. Un bun exemplu e fratele ei, Trace Cyrus.
Hit-ul? Hmmm... a vazut ca Party in the USA nu are succes asa ca a revenit cu altul. E cam disperata dupa atentie.

| Petronela a răspuns:

Dragutza melodia

| amaadina a răspuns:

In videoclip, si in concerte, arata ca o ''slutty'', chiar daca ea a zis ca nu arata asa...
http://www.click.ro/......02501.html

| Lollidella a răspuns:

Nu sunt o fana a lui miley dar chiar imi place melodia love struck si mi se pare ca ii arata o latura mai matura, mai rea nu cum eram noi obisnuiti happy poate noi nu o vedeam asa din cauza rolului cu hannah, dar a crescut si nu mai e o copila laughing

| Iziii:x a răspuns:

Dragutsa melodiahappy
Mie una imi placelove struck
Tu ce parere ai?big grin

| Adinutss` a răspuns:

E frumos, dar si neasteptat... s. a maturizat foarte repedewinking

| emillie a răspuns:

Nu mi se pare mai maturalaughing.
Chiar deloc.

| Bianca_2521 a răspuns:

E super coollove struck

| Kitty3 a răspuns:

Nu prea e frumos.Cum a spus si Adinutss e neasteptat. Nu stiam ca ista e stilul eisad

| guardian_angel:X:X a răspuns:

E draguta melodia si videoclipu e super misto dar m-am mirat cat de repede s-a maturizat miley :*:X