| anonim_4396 a întrebat:

Ce stiluri noi de muzica electronica preferati?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Trance, house, edm.

| Ineys a răspuns:

S-au inventat stiluri noi de muzica electronica? Nu-s tot alea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_electronic_music_genres
Lista asta se opreste la 2016, ma asteptam ca cei care asculta sa-mi zica "derivatele".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://youtu.be/bjwerTnFl5M Este un remix Armin van Buuren și https://youtu.be/JB82JWeeSRA Pakito se cheamă artistul un francez mie îmi place această piesă.

| alexgta5 a răspuns:

Gasesti subgenuri la greu Techno, dark techno, minimal, berlin techno, rominimal, micro house si dj floorplan, adam beyer, joris voorn, gabriel ananda, green velvet, dj sharam, dj rush, dasq, nina kraviz, pleasurekraft evenimente sunwaves, awakenings, electric castle, untold, neversea, cercle, cauta pe Youtube