| Bobololo a întrebat:

Ce stire stiti despre videoclipul lui Lady Gaga"Judas"si Judas ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Judas inseamna Iuda Apostolul care l-a vadut pe Iisus pentru 30 de arginti.Si o stire foarte mare este ca Lady Gaga a marturisit ca este indragostita de Iuda laughing.

4 răspunsuri:
| Marius94_5839 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1-56XkKNCCE - asta este raspunsul potrvit pentru Lady Gaga si "melodia" ei. Eu personal imi doresc sa vad ca fiecare om sa dea reply la melodiile ei cu linkul de mai sus. Sa vada melodia lui 2pac pana II INTRA BINE IN CAP. Este cel mai mare chin pentru ea, pariez pe asta :))

| TheJeryk0 a răspuns:

Este satanista, vizualizati pe youtube - Demascarea Industriei Muzicale... sau pe acest blog. http://www.conspil.blogspot.com/