| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce TARA credeți ca o sa castige Concursul Muzical EUROVISION 2021 ce are loc în OLANDA în data de 22 05 2021? ROMANIA participa? Și dacă da, ce artist o sa cânte din ROMANIA și ce piesa o sa interpreteze?

3 răspunsuri:
| BlackPixel a răspuns:

Saluuuuut!
Huh, ce ma bucur ca ai intrebat.
Da, Romania participa cu o piesa UIMITOARE:
Romania va fi reprezentata in 2021 de ROXEn cu piesa 'Amnesia':
https://www.youtube.com/watch?v=dVTEZixU0BQ
Este geniala piesa si am mare incredere ca Romania va ajunge in fata anul acesta, mai ales ca multe persoane din strainatate spun ca avem un artist bun.

As vrea sa cred ca vom castiga in sfarsit o data. Doamne-ajuta!

Tu ce crezi? Cine crezi ca va castiga?

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru BlackPixel):

Poate sa fie ROMANIA in fata dar nu sa castige în niciun caz... Nu știu eu din cauza aceasta am și întrebat pe TPU ..Pareri

| BlackPixel a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Da, da. nici eu nu cred ca o sa castigam, dar poate un podium tot facem. Asta e parerea mea.