| anonym000000 a întrebat:

Ce trupe rock Romanesti stiti? happy sau trupe rock zgomotoase si sa cante fain big grin fundita

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Purgatoriu a răspuns:

Trooper, Vita-de-vie, Luna amara, Infected Rain(sunt moldoveni), Implant Pentru Refuz, Negura Bunget, Altar, Ura de dupa usa, Omul cu Sobolani, Vokodlok.

| TheLordofSalem a răspuns:

WarChant, Argus Megere, Implant Pentru Refuz, Truda, Syn Ze Sase Tri, Alternosfera, Cadavrul, Rezident Ex, Travka, Coma, Luna Amara, Celelalte Cuvinte, Dordeduh, Bucovina, Altar, Sanctuar, Psychogod, Negura Bunget.
Mai găseşti aici (rock/metal).
http://www.rockromania.ro/artists/3______

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ce trupe zgomotoase, bre? Die in cancer.

| KristalPop a răspuns:

Altar, Avskild, ApocalipS, Antract, Akral Necrosis, ACT, Bucovina, Bruma, Cap de Craniu, Chiroptera, Cash, Cadavrul, Crize, Dordeduh, DinUmbră, Din Brad, Frozen, Gothic, Hathor, Katharos XIII, Malpraxis, MotorAct, Taine.

| FearOfTheDark a răspuns:

Magica,Dordeduh,Cargo,Truda,Alternosfera,Altar,Aia,Vita de vie,Trooper,Negura Bunget,Syn Ze Sase Tri,Bucovina,Cap de craniu, Luna Amara, Travka, Sanctuar(de asta nu cred ca a zis cineva), Krepuskul.

| Krauser a răspuns:

Chit ca ai dat funda romanesti ascult altar si luna amara, iar din afara tarii iti fac un top
hollywood undead
black veil brides(nu ma judeca)
metallica
slayer
three days grace
disturbed
papa roach
breaking benjamin
skillet
megadeth
linkin parca(nu merge scrisul original cu "k" in loc de "a"
iron maiden
testament
avanged sevenfold
slipknot
nirvana
marilyn manson
system of a down
ac/dc