| AG a întrebat:

Ce va DERANJEAZA la muzica rock?

Nu vreau raspunsuri stupide.

Eu intreb pentru ca am muzica rock in sange si m-am saturat de comentarii de la persoane "destepte"

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Măi deștepților, oare chiar trebuia să menționeze că doar cei cărora nu le place rock-ul să spună ce îi deranjează? Chiar nu vă dați seama?
Bine că vă băgați în seamă pe aici, mai cereți și funde.
Să răspundă persoanele care urăsc rock-ul, și eu am pus o întrebare de genul ăsta, și încă nu am găsit vreun argument mai inteligent de la persoane de genul ăsta decât chestii gen "e muzică de sataniști" sau "e zgomotoasă" sau "cântă proștii ăia care dau din cap pe scenă și zici că au ieșit de la spitalu 9" Și unii din ei au venit cu exemple din muzica house care, după părerea lor, sunt un exemplu pozitiv în fața "tâmpiților ălora de rockeri sataniști". O să urmăresc întrebarea, poate s-o găsi cineva destul de inteligent cât să argumenteze ca lumea de ce nu agreează rock-ul. Până acum nu m-am lămurit. Baftă

16 răspunsuri:
| AG explică:

@iubitica: nu intreb asta pentru ca sunt o manelista, intreb asta pentru ca ascult muzica rock de cand ma stiu si m-am saturat de toate injuriile pe care le primesc zilnic.

| pwp a răspuns:

Eu ador muzica rock love struck

iar celor care nu le place rock-ul sunt manelisti big grin

pa-pa

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Nu ma deranjeaza nimic la muzica rock.Adica daca esti un fan adevarat nu poate sa te deranjeze ceva nu? raised eyebrows

| Ciprian a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza nimic. Sincer.

| 3ntzz a răspuns:

Nu cred ca-i raspuns stupid dar... straight face
nimic nu imi place la rock ...adika totul imi place happy

| pisicuta13 a răspuns:

Eu una iubesc muzica rock si nu am nimica ce ca deranjeaza la ea

| iubitica_2607 a răspuns:

Eu ador muzica rock si probabil u intrebi asta pentru ca esti o manelista nu?

| thealchemist a răspuns:

Pot sa-ti dau aceleasi raspunsuri ca la intrebarea asta de ieri
http://www.tpu.ro/......ock-ul-da/
problema e ce fel de raspunsuri astepti tu asa ca vreau sa vad daca si tu-i vei da funda celui care va elogia rock-ul mai mult. eu zic ca pur si simplu n-are valoare.
deci tu ce-o sa faci acum, o sa ma bagi automat la categoria care trebuie ignorata sau vei aprecia faptul ca m-am obosit sa-ti raspund sincer? sau poate ca asta vrea sa insemne "Nu vreau raspunsuri stupide.", ca nu vrei decit raspunsuri care-ti convin? fiti mai expliciti pe viitor, vedeti ce confuzii se creaza, unii pot interpreta cum ca le va fi respectat dreptul la opinie.

| Twizzle a răspuns:

Nimic.

| SelenaGomezPup a răspuns:

Mi se pare ca nu are ritm. o data am ascultat una si parca zicea numai versurile nu si ritmul cantecului.si nu mai imi place pentru ca e galagioasa

| B0GDI a răspuns:

Acum depinde de ce fel de rock este vorba caci urasc din suflet trupele de rock care fac doar galagie si trupele sataniste

| Cookiee9712 a răspuns:

Unele piese sunt prea zgomotoase, parerea mea happy

| llliii a răspuns:

Nu am nimic cu muzica rock chiar imi place super mult... fundatongue?

| ViorelaVio a răspuns:

Nu am probleme cu muzica rock singurul lucru care ma derenjaza este ca multi oameni asociaza rock-ul cu muzica satanista ei nu inteleg ca black rock -ul se ocupa cu satana, in ret nimic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io no suport. e prea galagioasa si zbuciumata.si m-am saturat de intrebari destepte.sa mai intrebe si prostii cate ceva.

| alexandra432 a răspuns:

Pai sunt parti mai zgomotoase scene proaste rokul nu se potriveste la niciun dans oameni sunt machiati ca in filmele horror