| DeeaLove08 a întrebat:

Cei care il urati pe justin bieber, vreau sa stiu si eu de ce! fara raspunsuri jignitoare si alte chestii ca dau vot: stupid.

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

Eu nu il urasc, dar iti zic eu motivul pentru care unii il urasc:ca sunt invidiosi pe el.

12 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

laughing @ILoveSEL nu e nimeni invidios pe el... Sa revenim 1 la mana nu il urasc pur si simplu nu imi place de el din mai multe motive pe care daca ti le spun o sa le consideri ca pe o jignire 2 la mana daca nu ne place de el nu inseamna ca suntem invidiosi sti cum se zice gusturile nu se discuta nu te judeca nimeni ca tie iti place de jb cum fiecare are un idol un cantaret favorit care nu este ne-a aparat si pe placul celorlalti...chiar daca nu mi-a facut nimic nu are acel ceva care sa imi transmita ceva prin melodii pot sa zic daca te-a deranjat raspunsul meu poti sa imi dai stupid nu este nici o problema am incercat sa fiu cat se poate de sincera

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu toată lumea împărtășește aceleași gusturi!
Pa, pa.

| Anonim69 a răspuns:

Multe figuri pentru un simplu om, care a uitat de unde a plecat[de la cersetor la mare star]So!

| DarinaLove a răspuns:

@AndreeaDany are dreptate
multora nu le place pe el pentru ca nu are voce buna, si ca cei care au dat disilike la o melodie frumoasa, sunt fani justin bieber, sau manelisti, pff au dreptate
e frumos, dar nu canta cine stie ce

| yoo23 a răspuns:

Are voce de fata
are fata de fata
are maini prea subtiri
nu canta bine.Doar spune versuri in stil de muzica, e ca si cum vorbeste. oricine poate sa cante ca el.
Plus ca e prea mic pentru. un cantaret, el se crede mare vedeta dar nu e nimic.

| luludb a răspuns:

Poi nu il urasc dar nici nu il plac
Daca nu ai observat e un reportaj in care spune clar ca J. B. este un pedofil de 51 de aniwinking

| EuAli a răspuns:

E un rasfatat, nici macar nu are voce Justin Bieber, daca n-are voce sa se tina de scoala, tot e o chestie in loc de muzica lui de 2 bani.

| SelinVlad a răspuns:

Il urasc pentru ca : 1) Muzica lui mi se pare enervanta. 2)Se crede prea important.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol nimeni nu il uraste pe tiplaughing [ bine un psihopat poatelaughing] doar ca altii asculta alt gen de muzicabig grin Nu toata lumea asculta justin laughing) Iar pentru unii pustiul pare stupidbig grin [cei care au o varsta mai marelaughing ma rog sunt majorioh go on si au o experienta in ceea ce priveste muzicabig grin] Adica verisoara mea de 7 ani asculta si justin bieber, selena gomez, hannah montana etc.big grin Sunt cantaretii caracteristici de varstei 5-13 ani laughing) A girl rock like me nu ar asculta niciodata justin bieber pentru ca in comparatsie cu Rammstein, A day to remember, Depeche mode. justin e un fir de praf nici ala daca ma gandesc mai bine laughing)big grin. bye:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca 1)se dro*****a, 2)seamana ca o fata3)muzica e proasta iar 4)are o gacica de 4 asta-i om normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca 1) se droghe**a 2)muzica lui e naspa si seamana ca o fetita 3)are o gagica de 4 ani deci iti dai seama n-are ce face pstiul nu seamana cu selena gomez, jonas brothers sau hanna montana