| LaDiva a întrebat:

Cei care nu au ce face sa ma lase in pacei. Ceilalti care sunt mai cu capul pe umeri ce ziceti de http://www.youtube.com/watch?v=WqTeHSWjl9s? Nu dau funda pentru laude. Eu vreau sinceritate. Chiar nu ma ajuta cu nimic sa vad "Super! Funda?".

Vreau sa fiti cat mai sinceri. Mai rasu faceti daca mintiti. As fi spus ca puteti sa injurati dar nu va lasa admin-ul.

2 răspunsuri:
| BadBoyCristy a răspuns:

Chiar canti bine! Pune mai multe videouri poate te descopera cineva! Si sa pui si un videoclip, nu asa, pe nevazutelea!

| cornel2121 a răspuns:

Lol rolling on the floor